Načítání obsahu...

Reference

Co o nás řekli zákazníci?

NoSnorePLUS zachránilo ne jeden vztah. Proto se někteří naši zákazníci s námi rozhodli podělit o svůj názor na tyto nosní vložky.
Reference 1

Mám problém se zadýcháváním a při mé oblíbené turistice jsem si musela dávat neustále pauzu na rozdýchávání. Zdržovala jsem tím přátelé a postupně jsem s nimi raději přestala chodit. Kamarádka mí však doporučila NoSnorePLUS a konečně se zase můžu těšit z přírody a pořádných výšlapů.

Reference 2

Nikdy jsem netrpěl chrápáním, ale před rokem mě manželka v noci kvůli tomu začala pravidelně budit. Abychom se oba vyspali, musel jsem si ustlat v obýváku. Stejně to pro mě nebylo řešení, ráno jsem se necítil fit. Hledal jsem proto různé způsoby a až první účinek jsem zažil s NoSnorePLUS. Teď spím zase s manželkou v ložnici a jsem za to moc vděčný.

Reference 3

Proti chrápání jsem vyzkoušel opravdu ledaco a pomalu už jsem ztrácel naději. Na internetu jsem narazil právě na NoSnorePLUS a původně jsem tomu vůbec nevěřil. Každopádně jsem si řekl, že to za těch pár korun vyzkouším a musím říct, že nelituji. Díky!