Načítání obsahu...

Účinky a použití

Co je NoSnore Plus

NoSnore Plus

NoSnore Plus

NoSnorePLUS je prvotřídní zdravotnický prostředek, určený pro opakované použití. Je vyroben z vysoce kvalitního bezbarvého materiálu, doporučeného pro výrobu zdravotnických prostředků. Nezávadnost materiálu je garantována mikrobiologickou studií TUVRheinland.
280 Kč
Objednávka

Aplikace

Před spaním umístěte NoSnorePLUS do vyčištěných nosních dírek. Před každým použitím důkladně umyjte teplou vodou s mýdlem a vysušte. Vyměňte za nový po měsíčním používání, nebo dříve v případě poškození. Nepoužívejte při poraněném nosu nebo krvácení z nosu.
Umyjte nosní vložky pod teplou vodou.

Umyjte nosní vložky pod teplou vodou.

Důkladně vysušte nosní vložky.

Důkladně vysušte nosní vložky.

Nasaďte do vyčištěných nosních dírek.

Nasaďte do vyčištěných nosních dírek.

Spěte sladce bez rušení.

Spěte sladce bez rušení.

NoSnorePLUS

NoSnorePLUS mírně roztahuje nosní dírky, čímž usnadňuje dýchání nosem, a tím zabraňuje nebo výrazně snižuje chrápání. Dobře padne do nosních dírek, pevně v nich drží, vydrží na svém místě po celou noc, nedráždí ani netlačí.

  • snižuje nosní odpor při nádechu
  • rozšiřuje úzké nosní dutiny
  • stabilizuje oblast nosní chlopně
  • zvyšuje proudění vzduchu přes nos
  • uvolňuje ucpaný nos

NoSnorePLUS také pomáhá udržovat ústní hygienu, neboť eliminuje konstantní suchý pocit v ústech a ranní špatný dech, což jsou následky nedostatečného dýchání nosem.

Potřebujete poradit?

Máte na nás nějaké otázky? Nahlédněte nejdříve do naší kategorie často kladených otázek, třeba zde najdete svoji odpověď.